Konsul Generalny RP Pan Ireneusz Truszkowski objął patronat nad Polskim Dyktandem "Gżegżółka" którego organizatorem jest Szkoła bez Granic

www.edynburg.msz.gov.pl

Polski portal w Wielkiej Brytanii. Emito.net jest jednym z największych mediów kierowanych do Polaków w Wielkiej Brytanii.

www.emito.net

Księgarnia wspomaga lokalne polskie szkoły sobotnie w działaniach mających na celu promocję języka polskiego i czytelnictwa.

www.polbooks.co.uk

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

www.polska-szkola.pl

Cześć, jestem Michał. Pomagam polskim firmom w UK. Zwiększam sprzedaż, projektuję grafikę, wdrażam strony i sklepy internetowe w UK. Opracowuję strategie marketingowe, dzięki którym rozwiniesz firmę w UK.

www.lovemyweb.net

Jeśli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą 
i chcielibyście podzielić się tą informacją, zapraszamy:

Polski Stomatolog w Edynburgu - Katarzyna Trocka - Oferujemy: ogólne leczenie stomatologiczne (dorośli i dzieci), leczenie kosmetyczne, implanty i ortodoncja. Wszyscy nasi stomatolodzy mają wyższe kwalifikacje specjalistyczne. Darmowe przeglądy i konsultacje - 0131 554 5028

www.kfdental.co.uk

www.facebook.com/polskidentystastomatologwedynburgu

tu będą pojawiać się kolejne wpisy.... :)