Konsul Generalny RP Pan Ireneusz Truszkowski objął patronat nad Polskim Dyktandem "Gżegżółka" którego organizatorem jest Szkoła bez Granic

www.edynburg.msz.gov.pl

Polski portal w Wielkiej Brytanii. Emito.net jest jednym z największych mediów kierowanych do Polaków w Wielkiej Brytanii.

www.emito.net

Księgarnia wspomaga lokalne polskie szkoły sobotnie w działaniach mających na celu promocję języka polskiego i czytelnictwa.

www.polbooks.co.uk

Polska Szkoła jest portalem edukacyjnym prowadzonym przez Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej dla wspierania uczestnictwa w kulturze, nauczania języka polskiego, polskiej historii i geografii za granicą w celu podtrzymywania więzi Polaków z Krajem.

www.polska-szkola.pl

Cześć, jestem Michał. Pomagam polskim firmom w UK. Zwiększam sprzedaż, projektuję grafikę, wdrażam strony i sklepy internetowe w UK. Opracowuję strategie marketingowe, dzięki którym rozwiniesz firmę w UK.

www.lovemyweb.net

Jeśli prowadzicie Państwo działalność gospodarczą
i chcielibyście podzielić się tą informacją, zapraszamy:

Polski Stomatolog w Edynburgu - Katarzyna Trocka - Oferujemy: ogólne leczenie stomatologiczne (dorośli i dzieci), leczenie kosmetyczne, implanty i ortodoncja. Wszyscy nasi stomatolodzy mają wyższe kwalifikacje specjalistyczne. Darmowe przeglądy i konsultacje - 0131 554 5028

www.kfdental.co.uk

www.facebook.com/polskidentystastomatologwedynburgu

Poza prowadzeniem polskiej szkoły, od blisko 10 lat zajmuję się zawodowo doradztwem finansowo-ubezpieczeniowym w UK. Pomagam rodzinom by były przygotowane finansowo na trudne sytuacje życiowe, które pojawiają się niezależnie od naszej woli, m.in. wypadki, diagnozy chorób, utratę dochodów, zwolnienia lekarskie, jak również zabezpieczenia kredytów na zakup domu, ubezpieczenia dzieci. Zachęcam do niezobowiązującego spotkania, na którym mam szansę wyjaśnić Państwu naszą sytuację w UK pod względem zabezpieczeń, które przysługują nam ze strony państwa jak i tych, o których powinniśmy pomyśleć sami. Sytuacja każdej rodziny jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Pozdrawiam i zachęcam do spotkania, Michał Czyżykowski :)
tu będą pojawiać się kolejne wpisy.... :)