Bal Karnawałowy 2018 w Livingston

27 stycznia w oddziale Szkoły bez Granic w Livingston bawiliśmy się na corocznym Karnawałowym Balu Przebierańców. Bawiły się oczywiście licznie przybyłe Księżniczki, Królewny i Wróżki w towarzystwie Superbohaterów, Wampirów oraz Bohaterowie, którzy na ten moment zeszli z ekranów kin :) Po rozpoczynającym bal korowodzie przebierańców bawiliśmy się przy muzyce specjalnie przygotowanej przez tajemniczego mnicha, a do konkursów zapraszali Pirat (pani Hania), Kocica (pani Sylwia) oraz Wampiry (uczniowie najstarszej klasy).

Podczas balu odbył się także II Talent Show. Swoje niezwykłe talenty pokazali: Filip i Michał, którzy w niewiele ponad minutę ułożyli Kostkę Rubika, Igor zachwycił wszystkich talentem wokalnym, Wiktoria - talentem rysunkowym, a Kuba - najmłodszy uczestnik Talent Show - pokazał swoje umiejętności piłkarskie. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe pokazy. Liczymy, że w przyszłym roku będziemy podziwiać więcej uczestników kolejnego Talent Show.

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś zapraszamy na następny bal ;)


Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook