Bal Karnawałowy i II Talent Show Edynburg 2018

3 lutego 2018 roku to był wyjątkowy dzień w oddziale naszej szkoły w Edynburgu. Tego dnia odbył się Karnawałowy Bal Przebierańców i II Talen Show. Najpierw wszyscy spotkaliśmy się na balowej sali, gdzie do zabawy zaprosił wszystkich tajemniczy mnich. W tańcach oczywiście brali udział wszyscy zaproszenie goście :)-- A wsród nich: Królewny, Wróżki, Piraci i Piratki, Superbohaterowie i wszyscy, których wyobraźnia tego dnia nie ograniczyła w wyborze przebrań - dotyczy to także pań nauczycielek i dyrekcji szkoły :). Oprócz tańców odbyły się konkursy. Najwięcej emocji i śmiechu wzbudziło przechodzenie a potem nawet pełzanie pod rozciągniętą coraz niżej nad podłogą liną. Oj, działo się... 

A po balu odbył się II Talent Show
Chyba wszyscy widzowie byli zaskoczenia talentami uczniów naszej szkoły. Piękne recytacje, tańce i prezentacje prac plastycznych przeplatane były bardzo nietypowymi umiejętnościami: rozpoznawaniem marek samochodów - Antoni, znajomością gwiazd światowej piłki nożnej - Artur i Mateusz, popisami gimnastycznymi i sportowymi - między innymi Amelia, Dominika i Antonina, a nawet grą na klarnecie - Oliwier. W ubiegłym roku Oliwier prezentował nam inny talent (kajakarstwo). Duże zainteresowanie wzbudził kajakarz - Wiliam, który pochwalił się swoimi trofeami - medalami z róznych zawodów.

Nietypowy dzień w szkole przyniósł wiele emocji i na pewno przejdzie do historii. Przynajmniej do następnego razu... :)zapraszamy też do galerii video


Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook