Bal Karnawałowy i Mam Talent w Livingston 2017

W sobotę 25 lutego w Livingston bawiliśmy się na corocznym Karnawałowym Balu Przebierańców. 

Jak zawsze na balu pojawiło się mnóstwo kolorowych postaci. Były Księżniczki, Superbohaterowie, uczniowie Hogwartu, no i na chwilę odżyły Czarownice :) Bawiliśmy się przez kilka godzin przy muzyce a od czasu do czasu można było posilić się przy słodkim stole przygotowanym przez jak zwykle niezawodne Mamy.

W tym roku podczas balu miało miejsce jeszcze jedno szczególne wydarzenie: po raz pierwszy odbył się wyjątkowy pokaz talentów - nasz szkolny Mam Talent. W pokazach wzięło udział 12 wykonawców, zaskakując widzów niezwykłymi talentami i umiejętnościami. Gra toczyła się o niezwykłą stawkę: zwyciezca otrzymał czek - z pokryciem!!! - na 100 cukierków, zdobywcy II i III miejsca odpowiednio: 50 i 30 cukierków :)

Zwycięzców wyłonili rodzice i goście balu - poprzez głosowanie po wcześniejszych prezentacjach. Niektórzy być może kierowali się opiniami naszego Jury w składzie: "Kasia Bujakiewicz", "Agnieszka Chylińska" i "Kuba Wojewódzki", ale Jury bardzo wysoko ocenii wszystkich uczestników, więc zadecydowało głosowanie.

A oto zwycięzcy:

I miejsce i czek na 100 cukierków:

Gabrysia Sokólska i Sophie Niezbecka - duet hiszpański (śpiew i taniec)

II miejsce i czek na 50 cukierków:

Kacper Pic - gra solowa na gitarze elektrycznej

III miejsce i czek na 30 cukierków:

Kinga Jaffke - pokaz taekwondo

GRATULUJEMY! I już teraz zapraszamy na II edycję Mam Talent za rok!

Oto pełna lista uczestników

1. Igor Kozakiewicz - śpiew

2. Wiktoria Szyminiak, Cameron Connor i Xavier Musiał - tercet taneczno - muzyczny

3. Zuzia Wójcik - recytacja

4. Kornelia Makowska i Nadia Zduńska - duet wokalny

5. Kinga Jaffke - taekwondo

6. Fryderyk Pinkowski, Krzyś Kuta i Filip Jaśniewski - Kabaret "Jeż"

7. Gabrysia Sokólska i Sophie Niezbecka - duet hiszpański (taniec i śpiew)

8. Julia Sominka, Karolina Karaś, Wiktoria Jaśniewska i Oliwier Kowalski - kwartet wokalny

9. Kacper Pic - gra solowa na gitarze elektycznej

10. Filip Wojtczuk - gra na pianinie

11. Kasia Kuta - taniec z elementami akrobacji

12. Amelia Rodzoch - śpiew