Jasełka 2018

15 grudnia 2018 roku w naszej szkole świętowaliśmy zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Najpierw odwiedził nas w klasach Święty Mikołaj i przywiózł ze sobą paczki :)

W Edynburgu przed Koncertem Jasełkowym prezentowane były piękne Szopki Bożonarodzeniowe i stroiki świąteczne wykonane przez uczniów i ich najbliższych.

A w południe zaproszeni goście mogli uczestniczyć w pięknym, nastrojowym występie uczniów Szkoły bez Granic.

W Livingston Św. Mikołaj odwiedził nas w szkole, a Jasełka, jak w ubiegłych latach, przedstawiliśmy w Kościele Św. Piotra.

Zaproszeni Rodzice i Goście obejrzeli bardzo współczesną wersję znanej od wieków historii - zarówno Pasterze, jak i Aniołowie oraz szczególnie Diabły pokazały pokusy współczesnego świata. Całe szczęście, że pojawił się Jasny Chłopiec i Diabły czmychnęły w pośpiechu :)