Jasełka 2019

"Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski"

I znów nastał grudzień, znów spotkaliśmy się w szkole w wyjątkowej atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Najpierw odwiedził nas Św. Mikołaj - jak On to robi, że jest jednocześnie w obu oddziałach? No i nie jest to żaden z pp. dyrektorów :D

W południe zaproszeni rodzice i najbliżsi naszych uczniów zebrali się, aby wspólnie przeżywać, jak co roku, historię czasu Bożego Narodzenia. W wyjątkowej, wzruszającej atmosferze artyści wcielali się w role Św. Rodziny, Aniołów i Diabłów, Mędrców, Pasterzy i Elfów. Występom towarzyszyły wesołe tańce oraz kolędy i pastorałki.

Miło spędzony wspólnie czas to na pewno zapowiedź ciepłych, rodzinnych Świąt - tego wszystkim życzymy :)

Zdjęcia z Edynburga

link: https://drive.google.com/drive/folders/1-BoVuPwGQQBozT50trEeUYJJ8_o6Zhn5?usp=sharing

Filmy z Jasełek