Jasełka w Livingston 2017

Jak co roku, wobec zbliżąjącego się Bożego Narodzenia, uczniowie Szkoły bez Granic z Livingston świętowali w ostatnią szkolną sobotę starego roku.

Najpierw w siedzibie szkoły odwiedził nas Św. Mikołaj, którym wcale nie był przebrany pan Dyrektor :). Spotkania z Gościem we wszystkich klasach zakończyło się wręczeniem prezentów - paczek z książkami.

Po południu spotkaliśmy się wszyscy w St. Peter's Church na wspólne kolędowanie. Wspaniałe przedstawienie przygotowane przez  uczniów pod kierunkiem pań nauczycielek przyjęte było gorącymi brawami - wszystkim podobały się czasem śmieszne a czasem refleksyjne występy przeplatane kolędami, do śpiewania których zaprosiliśmy wszystkich gości - rodziców i przyjaciół szkoły. To był wspaniały wieczór, który mogliśmy zorganizować dzięki wsparciu Ks. Piotra i Ojca Simona.Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook