Kartki Świąteczne dla Fundacji "Odra - Niemen"

Jak co roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowali specjalne kartki świąteczne.

Co się dzieje z naszymi kartkami, do wykonania których dzieciaki wkładają mnóstwo serca? Kartki zostaną przesłane do Wrocławia, do Fundacji "Odra - Niemen". Fundacja ta przygotowuje specjalne paczki dla Polaków wciąż mieszkających na terenach dawnego Związku Radzieckiego - na Białorusi, w Kazachstanie, na Litwie. To często ludzie starsi, którzy czują się Polakami, ale do Polski wrócić nie mogą. Wiemy od pracowników fundacji, jak bardzo cieszą ich każde kontakty z Polską, cieszą ich także paczki świąteczne. I właśnie w takich paczkach ich odbiorcy dodatkowo znajdą piękne kartki z życzeniami wykonane przez naszych uczniów.

W akcji bierzemy udział już po raz trzeci.

Bardzo dziękujemy uczniom za zaangażowanie :)


Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook