NOWY ROK SZKOLNY
Mamy nadzieję, że w tym trudnym i dziwnym okresie Wszyscy Państwo i Wasze rodziny macie się dobrze. 
Wierzymy, że podobnie jak my, tęsknicie już do spotkań w soboty w szkole.
 
Ze względu na wciąż trwające obostrzenia, których jako działająca zgodnie z prawem organizacja nie możemy łamać, w początku września nie możemy rozpocząć zajęć w szkole. Zapewniamy jednak, że jesteśmy gotowi wrócić do szkoły w każdej chwili.
 
W tej chwili niemożliwe jest wynajęcie sal w szkołach - żaden Council w Szkocji nie wynajmuje pomieszczeń organizacjom zewnętrznym. Jesteśmy w stałym kontakcie z Leith/St. Margaret’s Academy i gdy to będzie możliwe, natychmiast wracamy do szkół.
 
 
Liczymy na to, że sytuacja zacznie się zmieniać po 15 września, kiedy planowane jest zniesienie kolejnych obostrzeń - trzymajmy mocno kciuki, żeby tak się stało :D.
 
Jednocześnie informujemy, że przyjmujemy zapisy do naszej szkoły na nowy rok szkolny - formularz i instrukcję znajdziecie Państwo na naszej stronie.
 

Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook