Pasowanie na ucznia 2019

Listopad to w naszej szkole miesiąc, gdy odbywa się ważna dla nas wszystkich uroczystość - nowi uczniowie zostają pasowani i stają się członkami społeczności Szkoły bez Granic im. Niedźwiedzia Wojtka.

W tym roku uroczystości odbyły się 2 listopada w Edynburgu i 16 listopada w Livingston.

Podczas uroczystości kandydaci na uczniów szkoły przedstawili swoje nowe umiejętności - nauczycli się już pierwszych piosenek, popisali się znajomością pierwszych wierszyków oraz złożyli szkolne przyrzeczenie.

Na koniec uroczystości nowi uczniowie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

Było jak zawsze kolorowo i wesoło, a dzieciaki oraz zaproszeni goście byli bardzo przejęci.

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas :)

 

 


Kliknij tutaj i udostępnij tę stronę na Facebook