religia - początek zajęć w Edynburgu

Drodzy Rodzice!

Otwieramy nabór dla dzieci na zajęcia religii - przygotowanie do I Spowiedzi Św.

Za rok dzieci będą kontynuować zajęcia w grupie przygotowującej do I Komunii Świętej.

Pierwszeństwo mają dzieci ze szkół nie katolickich, nie mających okazji skorzystać z przygotowania w szkockich szkołach RC. Na zajęcia religii można zapisywać dzieci zarówno chodzące do naszej szkoły jak i spoza. Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Nowym rodzicom wyjaśniam, że przygotowanie do I Komunii Św. jest rozłożone na 2 lata i składa się na nie rok przygotowania do I Spowiedzi, a następnie drugi rok - przygotowania do Komunii.  Dzieci, które nie chodziły wcześniej na zajęcia religii powinny zaczynać od grupy przygotowującej do I Spowiedzi.

Nasza nowa katechetka p. Jola - będzie dostępna od 13 października.

Prosimy kontaktować się z dyrektorem oddziału Edynburg - Michałem Czyżykowskim 07473090922

Spotkanie dla grupy P3 - przygotowanie do I Spowiedzi

odbędzie się 13 października - godz. 14.00-15.00

na początku zajęć odbędzie się krótkie spotkanie z rodzicami,