Spotkanie Autorskie z Arturem Jasińskim

29 lutego 2020r. odwiedził nas w szkole wyjątkowy gość z Polski - Artur Jasiński, autor pięknej "Baśni o dębowym sercu".

Artur ciekawie opowiadał o swoich dwóch pasjach - o grze na perkusji w zespole muzycznym oraz o swoich dzieciach, dzięki którym został autorem książki dla innych dzieci (w różnym wieku) :)

Mówił o przygotowaniach do pisania, o pisaniu opowieści i o pracy nad pięknymi ilustracjami, których autorem jest jego przyjaciel.

Słuchacze chętnie włączali się w rozmowę, zadawali pytania, a na koniec zasłuchali się we fragmencie książki czytanym przez Autora.

Każdy uczestnik mógł też dostać autograf Artura Jasińskiego, który na koniec spotkania podpisywał swoje książki dostępne na miejscu.