Wakacje 2020

Na 13. czerwca 2020 roku planowaliśmy zakończenie kolejnego roku szkolnego w Szkole bez Granic im. Niedźwiedzia Wojtka.

Niestety, nasze plany zweryfikowały zdarzenia tej wiosny i musieliśmy na jakiś czas pozostać w domach.

Jednak dzisiejszy dzień przypmina nam, że przecież zawsze chętnie spotykaliśmy się w soboty w szkole, a tego ostatniego dnia roku szkolnego wesoło, gwarnie i kolorowo żegnaliśmy się na czas wakacji.

W tym roku w inny sposób - za pośrednictwem mediów społecznościowych chcielibyśmy przesłać Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom nasze życzenia pogodnych i wesołych wakacji i zapewnić, że w przyszłym roku szkolnym spotkamy się, aby znów powrócić do nauki i zabawy w języku polskim.

Pozdrawiamy serdecznie - Dyrekcja