Wrocław 2018 - 40-lecie Szkoły Partnerskiej

W poniedziałek 3 września 2018r., na zaproszenie Dyrektora Szkoły, p. Piotra Migockiego, odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 17 we Wrocławiu - naszą Szkołę Partnerską.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego była szczególna - "Siedemnastka" obchodziła tego dnia jubileusz
40-lecia swojego istnienia.

Znaleźliśmy się wśród wielu bardzo wyjątkowych gości szkoły. Zaproszenie przyjęli włodarze miasta,
wnuk Patrona Szkoły - p. Grzegorz Fałda oraz przedstawiciele klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław, którzy objęli patronatem jedną z pierwszych klas.

Jednak najważniejszymi uczestnikami byli uczniowie "jubilatki", którzy przywitali gości i kolegów wspaniałym, pełnym radości i energii programem.

Życzymy "Siedemnastce" dalszych, pełnych sukcesów lat działania i wielu wspaniałych absolwentów!

Dziękujemy Pani Celinie Bartczak - koordynetorce projektu z Wrocławia oraz Pani Aleksandrze Tyburczy - koordynatorce projektu z Livingston za wspaniały pomysł Szkół Partnerskich.