Zapisy do polskiej sobotniej SZKOŁY BEZ GRANIC
Aby zapisać dziecko, należy wypełnić formularz złoszenia dziecka do szkoły

(do pobrania - link: formularz zgłoszeniowy) oraz dokonać opłaty wpisowej na konto szkoły w wysokości £20 - detale znaleść można w szkolnych opłatach

Zapisać dziecko można:
- osobiście w siedzibie Szkoły
 - wskazany wcześniejszy kontakt telefoniczny.
- lub drogą mailową - formularz zgłoszeniowy pobrany ze strony prosimy odesłać na adres email info@szkolabezgranic.org lub na adres do korespondencji (patrz kontakt)

Pierwszym kryterium umieszczenia dziecka w danej klasie jest wiek dziecka, ale brane są pod uwagę również umiejętności językowe i socjalne jakie posiada dziecko. Nauczyciele przeprowadzają testy kompetencyjne dla dobra dziecka i umieszczenia go na własciwym poziomie z uwagi na umiejetności czytania, pisania i rozumienia języka polskiego.

formularz zgłoszenia dziecka online - proszę jeszcze nie korzystać z tego linku, nowy formularz w trakcie przygotowania