Już po raz 16. odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na Ucznia.
Przez pierwsze dwa miesiące nowi uczniowie poznawali naszego patrona – Niedźwiedzia Wojtka, poznawali pierwsze literki i teksty w języku polskim. Wszystko po to, aby 8 i 9 listopada zaprezentować swoje pierwsze osiągnięcia przed rodzicami, starszymi kolegami i nauczycielami.
Dopiero po takim „egzaminie” wszyscy nowi uczniowie mogą dumnie uważać się za Uczniów Szkoły bez Granic im. Niedźwiedzia Wojtka, co zostało potwierdzone specjalnym Aktem Pasowania na Ucznia.























Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.